PORADNA
půjčení i vrácení stroje 24 hodin denně, 7 dní v týdnu

 

>> ZÁSADY PRO BEZPEČNOU OBSLUHU PRACOVNÍCH PLOŠIN <<

Pojízdné pracovní plošiny Provoz a technický stav plošiny musí být zajišťován dle technické dokumentace dodané výrobcem (v návodu k používání). Obsluhovat plošinu smí pouze osoba s osvědčením − průkazem obsluhovatele pracovní plošiny vystaveném na základě lékařské prohlídky, teoretické přípravy, praktického zacvičení a zkoušk... číst dále.

 

>> JAK SPRÁVNĚ VYBRAT PRACOVNÍ PLOŠINU <<

Vzhledem k různým druhům a rozsahům prováděných prací je sortiment pracovních plošin na současném trhu široký a rozmanitý. Plošiny jsou konstruovány přímo pro konkrétní pracovní prostředí a nasazení v praxi a jsou tedy vyráběny v různých podobách, variantách a velikostech. Vzhledem k výše uvedenému je zřejmé, že právě správná v... číst dále.

 

>> JAK DOPRAVOVAT PRACOVNÍ PLOŠINU <<

Zorganizujeme pro Vás přepravu pracovní plošiny, kterou přivezeme a po ukončení nájmu i odvezeme.  Zajišťujeme i přepravu mezi různými místy pronájmu, na nichž je naši zákazníci potřebují. Potřebujete-li plošinu přepravit ihned nebo potřebujete plošinu mít v určitý čas na určitém místě, zajistíme bezpečnou a rychlou přepravu... číst dále.

 

>> VÝHODY PŘÍVĚSNÉ PLOŠINY <<

Co to je přívěsná plošina? Jedná se o plošinu, kterou je možno díky minimální hmotnosti a rozměrům táhnout za automobilem s běžným tažným zařízením ISO 50,  avšak odpovídající hmotnosti stroje. Citlivé ovládání zajišťuje obsluze bezpečnou a pohodlnou manipulaci s přívěsnou pracovní plošinou. Automatické omezení zátěžového momen... číst dále.